Videojuhised kännufreesiga tööks

Laski kännufrees on korralik abivahend kändude eemaldamiseks. Kuid lisaks väga heale tehnikale on väga olulised ka õiged töövõtted, et kännu eemaldamine oleks mugav, kiire ning säästaks seadme kasutajat ennast kui masinat. Selleks panime kokku juhised, et saaksid esmalt seadme tööga tutvuda videoõpetuse vahendusel.

Vaata järgnevast videost kuidas töötab LASKI F 460 kännufrees:

Samuti on hea lühikese videotutvustuse "Kuidas kasutada Laski kännufreesi" teinud ka meie klient Ramirent, kes pakub LASKI kännufreesi renti:

Lisaks Ramirendi rendipunktidele saad LASKI kännufreese rentida üle Eesti erinevatest rendifirmadest või tellida teenuse korras haljastajatelt ja arboristidelt kändude freesimist. Viimaste puhul jagame lahkesti oma klientide kontakte, kes meilt LASKI kännufreesi ostnud on.


Samuti on asjakohane üle vaadata ka 2017 aasta septembri esimeses Kanal2 saates Aedniku Aabits nipp: kuidas vabaneda tüütust kännust 15 minutiga! Aiatähe hea koostööpartner ja klient Avantirent annab väga korraliku ülevaate saate alguses, kuidas käib töö Laski kännufreesiga. Näha nii töövõtted kui ka tööprotsess ja tulemus.
Vaata VIDEOT SIIT: http://kanal2.postimees.ee/pluss/video/?id=76316

Pead plaani ise kännufrees soetada suurema mahulisteks töödeks või teenuse osutamiseks? Aiatähest saab soetada erinevas võimsusklassis ning erineva jõuallikaga kännufreese!

Lisainfo LASKI kännufreeside valiku kohta: SIIT!


LASKI tehnika MÜÜK - HOOLDUS - KULU-ja VARUOSAD