Ettevõttest

Tootja Laski s.r.o.

Laski s.r.o. ettevõte asutati aastal 1992 ja nüüdseks tegutsenud üle 30 aasta. Peamise tegevusena keskendutakse masinate tootmisele, mis on projekteeritud ennekõike professionaalseks kasutamiseks munitsipaalvaldkonnas. Põhilised tootmisartiklid on kännufreesid, oksapurustajad ja puiduhakkurid, kraavikaevamise masinad ehk trassifreesid ning leheimurid. Laski ettevõte tegeleb lisaks ka Kohler ja Lombardini mootorite müügiga ja pakub tootevalikus ka murukamara lõikureid. Ettevõte Laski asub Tšehhis ning ekspordib oma toodangut üle maailma vähemalt 50 riiki (Austraalia, Tšiili, India, USA ja eriti Euroopa Liidu riikidesse). Ettevõtte ekspordimüük on umbes 90% oma toodangust. Laski tooted vastavad kõigile kehtivatele keskkonnanõuetele, EL standardite, määrustele ja direktiividele ning hiljuti viidi toodang vastavusse ka USA EPA vastavussertifikaatidele.

Aiatäht OÜ on LASKI seadmete maaletooja Eestis ning omab tehase koostööpartnerina nüüdseks juba pikaajalist kogemust nii seadmete müügi kui ka tehnilise järelhoolduse osas.
Laski s.r.o. areng ja eesmärgid

Alates ettevõtte loomisest 1992 aastast on firmas toimunud intensiivsed muudatused ja on läbitud mitmekülgsed arenguetapid. Oma tegevuse käigus on rajatud uued tehasehooned ja toodete esinduskauplused koos vajalike büroopindadega. See kõik sai alguse 3 töötajaga väikesest ettevõtmises, kus praegu ollakse tööandjaks rohkem kui 60-le töötajale. 

Maaletooja Aiatäht OÜ

Ettevõte Aiatäht OÜ on Laski seadmete ametlikuks maaletoojaks Eestis. Alustasime Laski tehnika müügiga 2009 aastal.  Aeg ja kogemus klientidega on näidanud, et Laski masinad on töökindlad ja kvaliteetsed, ning võime neid julgelt klientidele pakkuda erinevate tööde teostamiseks. Aiatäht korraldab lisaks tehnika müügile ja järelhooldusele veel ka demopäevi ning tutvustame Laski tooteid messidel. 

Oleme oma klientidele kindlaks partneriks hilisema kiire kulu- ja varuosa pakkumisel ning anname parima aitamaks professionaalselt lahendada tehnilisi jooksvaid küsimusi. Laski seadmed on kindel valik teenuseosutajale/ärikasutajale (rendiettevõtted, haljastajad, arboristid, puukoolid, heakorra ettevõtted jne) kui ka nõudlikule erakliendile (maakodu, talupidamise, põlluveere või metsatuka jne hoolduseks).

Laski tootevalikuga saad tutvuda siin meie Laski Eesti kodulehel ning enimlevinud mudeleid hoiame sees vastavalt hooajale Aiatäht TALLINN kaupluses (Tallinna piiril, Tartu mnt alguses - Tuleviku tee 10, Peetri). Samuti on Aiatähe esindused ka Harjumaal SAKUS ja Luige keskuses KIILIS kus tegeleme LASKI seadmete müügiga. Lõuna - Eestis Tartus on edasimüüjaks kauplus Tööriistkeskus.

Pildigalerii "20.-22.aprill MAAMESS 2017" Laski tehnika esitlus:

Pildigalerii "Aiatähe Haljastus- ja Kommunaaltehnika demopäev 28.-29.aprill 2016" :

Pildigalerii "Aiatäht Tallinn esinduse ees ja sees jooksvalt läbi aegade":

Pildigalerii "Laski tehase külastus 27.oktoober 2013"

Pildigalerii "Aiatäht Laski tehnikaga 2013 aasta Maamessil"