LASKI tehnika messil Silva Regina 2022

Tehnika mess Silva Regina 4 - 6. 4. 2022 Brno’s Tšehhis.

Aiatäht on pikaaegne Laski seadmete maaletooja ning koostööpartner Eestis. Oli suur rõõm taas kohtuda ja näha uudiseid ka “tõsise tehnika” akutoodete valiku näol. LASKI tootevalikus uuenduslik akutoitega treileril puiduhakkur ja kompaktne akuga kännufrees!

LASKI tehnika on end Eesti turul hästi tõestanud ning pakub laia valikut korralike seadmeid: kännufreesid, puiduhakkurid, oksapurustajad, trassifreesid, leheimur-hekseldid.

NB! LASKI ettevõttel täitus sel aastal ka 30. tegutsemisaastat!

Ettevõte Aiatäht OÜ on Laski seadmete ametlikuks maaletoojaks Eestis. Alustasime Laski tehnika müügiga 2009 aastal. Aeg ja kogemus klientidega on näidanud, et Laski masinad on töökindlad ja kvaliteetsed, ning võime neid julgelt klientidele pakkuda erinevate tööde teostamiseks. Aiatäht korraldab lisaks tehnika müügile ja järelhooldusele veel ka demopäevi ning tutvustame Laski tooteid messidel.

Oleme oma klientidele kindlaks partneriks hilisema kiire kulu- ja varuosa pakkumisel ning anname parima aitamaks professionaalselt lahendada tehnilisi jooksvaid küsimusi. Laski seadmed on kindel valik teenuseosutajale/ärikasutajale (rendiettevõtted, haljastajad, arboristid, puukoolid, heakorra ettevõtted jne) kui ka nõudlikule erakliendile (maakodu, talupidamise, põlluveere või metsatuka jne hoolduseks).

LASKI tehnika MÜÜK, GARANTII, KULU- ja VARUOSAD Aiatähest!

www.laski.ee
www.aiataht.ee